Výživový doplnok

POKOŽKA   VLASY   NECHTY

LA FEMME 1 x 196 mg

Prémiový kolagén pre žiarivú krásu. Pokožky. Vlasy. Nechty. Rozpustný prášok na prípravu nápoja s hydrolyzovaným rybím Kolagénom, Kyselinou hyalurónovou, Vitamínom C, B2, Niacínom, Biotínom, Zinkom a Selénom, s príchuťou broskyne.

Spracované šetrnou INTENSIVE technológiou
Francúzsky prémiový kolagén z morských rýb
5 500 mg kolagénu v 1 dávke
Trojzložkový kolagén typu I, II, III
Klinicky testované účinky
Kyselina hyalurónová
Vitamín B2, Niacín, Biotín, Zinok a Selén
Komplex pre zdravé vlasy a nechty
Vitamín C podporuje vstrebávanie kolagénu

 

Odporúčaná maloobchodná cena:
29,90 €

Kúpiť na pilulka24.sk

Čo je kolagén?

Kolagén sa nachádza vo svaloch, koži, kostiach, šľachách, žilách a v množstve ďalších miest v našom organizme. Pokožke dodáva pevnosť a pružnosť, dokáže pleť omladzovať a rozžiariť.
  • Zlepšuje pokožku, vlasy a nechty
  • Zmierňuje degeneráciu a bolesti kĺbov
  • Posilňuje metabolizmus
  • Pomáha pečeni detoxikovať
  • Chráni kardiovaskulárny systém

Zloženie

Výborná chuť, ešte lepší efekt

LA FEMME kolagén ocenia najmä ženy, ktoré dbajú na svoj skvelý vzhľad a vyžarovanie. Okrem certifikovaného francúzskeho kolagénu obsahuje množstvo cenných zložiek potrebných pre žiarivú krásu.

Francúzsky certifikovaný kolagén
Vynikajúca chuť
Zlepšuje pokožku, vlasy a nechty

 

MISS UNIVERSE SLOVENSKO 2018

Barbora Hanová

"Tento kolagén je úžasný. Vyskúšala som niekoľko iných produktov a fasincuje ma, ako rýchlo sa La Femme rozpustil v mojom nápoji a ako super to chutí.

Najdôležitejšie pre mňa je to, že obsahuje čisto iba prírodné ingrediencie a nie sú tam žiadne chemikálie. Má veľmi dobré výsledky - moje nechty, vlasty aj pleť sú jednoducho krajšie. Veľmi dobrý produkt."

"Doposiaľ som sa nestretla s kolagénom v takomto zložení, ktorý obsahuje látky, ktoré som si musela doteraz kupovať osobitne a užívať ich tak komplikovane. Tento preparát je jediný, ktorý som doposiaľ užívala, a výsledky sa dostavili v tak krátkej dobe."

Mariana
44 rokov

"Pre mňa je zážitok aj chuť broskyne, ktorá sa mi ešte nezunovala. Musím ešte podotknúť, že produkty od Delta Medical sú nie len kvalitné ale aj vysoko spoľahlivé a účinné…"

Jana
41 rokov

"Objednala som si ho a uz po mesiaci uzivania som uvidela na sebe vyrazne zmeny /samozrejme k lepsiemu/, co potvrdili aj moji kolegovia v praci. Vrasky sa mi zredukovali a plet dostala zdravy nadych. Na tento collagen nedam dopustit a mozem ho vrelo odporucit."

Veronika
45 rokov

Dostupnosť v lekárňach

Produkty DELTA Medical nájdete v kamenných aj online lekárňach na celom Slovensku
Pozrieť aktuálnu dostupnosť

Mohlo by vás zaujímať

DELTA COLOSTRUM® Sirup
100% Natural

Vhodný už od 6 mesiacov. Vďaka dobrej a rýchlej vstrebateľnosti je Sirup najúčinnejšou formou. Užíva sa 10 min. pred jedlom a jeho účinok je takmer okamžitý.

Viac o produkte

DELTA COLOSTRUM® KIDS
Jahoda

Vhodný už od veku 6 mesiacov. Vďaka dobrej a rýchlej vstrebateľnosti je Sirup najúčinnejšou formou. Z dôvodu rýchlej vstrebateľnosti sa doporučuje najmä v akútnych stavoch a v úvode ochorenia.

Viac o produkte

DELTA COLOSTRUM® EKO
EKO Kapsule 30 ks

Studená technológia INTENSIVE – FREEZE DRY zabezpečuje najvyššiu účinnosť vzácnych zložiek, ktoré napomáhajú rýchlej regenerácii pri vysokej fyzickej a psychickej záťaži u športovcov a aktívnych ľudí.

Viac o produkte

Časté otázky

Čo je kolostrum?

Kolostrum je prvá živina, ktorú mláďatá cicavcov dostávajú po narodení od svojej matky. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa/mláďa potrebuje na prežitie v prvých dňoch života na vybudovanie výkonného imunitného systému, na dodanie životne dôležitej energie. Kolostrum je nesmierne vzácne, u matky sa tvorí iba krátko po pôrode (cca do 72 hodín).

Prečo práve DELTA COLOSTRUM®?

Spracovanie a výrobná technológia DELTA COLOSTRA je najmodernejšou a najšetrnejšou technológiou používanou pri výrobe, čím je zachovaná maximálna koncentrácia a pomer účinných látok vo finálnom produkte a preto sa účinnosť DELTA COLOSTRA radí k najvyšším v tomto segmente. Navyše je DELTA COLOSTRUM® zbavené tuku a tekutá forma neobsahuje kazeín.

Ako sa mám rozhodovať ktorú formu si zakúpim?

DELTA COLOSTRUM® liquid (tekuté) je vhodné voliť pri akútnych stavoch alebo všeobecne počas celej doby pretrvávania zdravotných problémov pretože sa lepšie a rýchlejšie vstrebáva a je celkovo najúčinnejšie. Praktické je použitie DELTA COLOSTRUM® kapsúl alebo perál. DELTA COLOSTRUM® perly majú v obľube hlavne deti, pretože majú príjemnú sladkú chuť. Taktiež sú vhodné pre dospelých, ktorí majú problém s prehĺtaním kapsúl.

Aké je dávkovanie DELTA COLOSTRA?

Odporúčané dávkovanie je uvedené na etikete každého produktu.
Pri tekutej forme je to 8ml (1 polievková lyžica) 1x denne
Pri kapsulách 1 kapsula 2x denne
Pri perlách 2g 1x denne
V prípade zdravotných problémov odporúčame dávky zvýšiť 2-5 násobne až do ich vymiznutia.

Kde si môžem DELTA COLOSTRUM® zaobstarať? Potrebujem k tomu lekársky predpis?

DELTA COLOSTRUM® si môžete zakúpiť v lekárňach bez lekárskeho predpisu, vo vybraných bio-predajniach, alebo cez internet. Jedná sa o výživový doplnok.
DELTA MEDICAL s.r.o.
Holíčska 3079/14
851 05  Bratislava

+421 904 911 525
© 2021 Copyright DELTA MEDICAL s.r.o. 
search
Vyberte si menu
EUR Euro
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram