Očný krém SAINTE BEAUTÉ

15 ml dóza

SAINTE BEAUTÉ
Anti-aging krém na oči

Špeciálne navrhnutý pre redukciu vrások a opuchy okolo očí. Revitalizujúci očný krém je špeciálne vyrobený a prispôsobený pre tenkú, krehkú a citlivú pokožku okolo očí. Starnúca pokožka obsahuje menej prírodného oleja, je tenšia v štruktúre a práve okolo očí pozorujeme prvé viditeľné známky starnutia. Tento krém má obnovujúci a ochranný účinok a prispieva k vyhladzovaniu jemných vrások.

Revitalizujúci očný krém má preukázanú účinnosť pri zmenšovaní opuchnutých očných vačkov. Obsahuje tetrapeptid s protiedémovými vlastnosťami. Hlavný dôvod pre opuchnuté oči je akumulácia vody, známa ako edém očných viečok. Tekutina sa môže tvoriť z niekoľkých dôvodov, dva z hlavných dôvodov sú slabý lymfatický obeh a zvýšená kapilárna priepustnosť.

Kozmetické benefity

  • Vitamín A rozpustný vo vode zlepšuje elasticitu pokožky (o 18 %) a hrúbku kože (o 31 %) po 3 mesiacoch používania
  • Rýchle pôsobenie proti opuchnutým očným vačkom: odvodňovací účinok tetrapeptidu-5 dosahuje redukciu opuchnutých očných vačkov iba za 15 dní
  • Tetrapeptid-5 bojuje s mechanizmami tvorby edému (opuchu), ako je napríklad cievne presakovanie.
  • Posilňuje tkanivo očných viečok tým, že zabraňuje glykácii proteínov
  • Zvyšuje elasticitu pokožky, hebkosť pokožky a vykazuje odľahčujúci účinok
 

Odporúčaná maloobchodná cena:
24,65 €

Kúpiť na pilulka24.sk

Ako krém funguje?

  • Vitamín A rozpustný vo vode dodáva pokožke novú silu a energiu, pomáha bunkám, ktoré sú dôležité pre tvorbu pokožky
  • Kolostrum, ktoré je bohaté na imunoglobulíny, má antibakteriálny účinok
  • Obsahuje tiež Vitamín B, ktorý zabraňuje spáleniu na slnku a Vitamín E, ktorý robí pokožku jemnou.

Zloženie

Klinická štúdia s Vitamínom A rozpustným vo vode

+ 18 % zlepšenie hrúbky pokožky
+ 31 % zlepšenie elasticity pokožky

 

"Doposiaľ som sa nestretla s kolagénom v takomto zložení, ktorý obsahuje látky, ktoré som si musela doteraz kupovať osobitne a užívať ich tak komplikovane. Tento preparát je jediný, ktorý som doposiaľ užívala, a výsledky sa dostavili v tak krátkej dobe."

Mariana
44 rokov

"Pre mňa je zážitok aj chuť broskyne, ktorá sa mi ešte nezunovala. Musím ešte podotknúť, že produkty od Delta Medical sú nie len kvalitné ale aj vysoko spoľahlivé a účinné…"

Jana
41 rokov

"Objednala som si ho a uz po mesiaci uzivania som uvidela na sebe vyrazne zmeny /samozrejme k lepsiemu/, co potvrdili aj moji kolegovia v praci. Vrasky sa mi zredukovali a plet dostala zdravy nadych. Na tento collagen nedam dopustit a mozem ho vrelo odporucit."

Veronika
45 rokov

Dostupnosť v lekárňach

Produkty DELTA Medical nájdete v kamenných aj online lekárňach na celom Slovensku
Pozrieť aktuálnu dostupnosť

Mohlo by vás zaujímať

DELTA COLOSTRUM® Sirup
100% Natural

Vhodný už od 6 mesiacov. Vďaka dobrej a rýchlej vstrebateľnosti je Sirup najúčinnejšou formou. Užíva sa 10 min. pred jedlom a jeho účinok je takmer okamžitý.

Viac o produkte

DELTA COLOSTRUM® KIDS
Jahoda

Vhodný už od veku 6 mesiacov. Vďaka dobrej a rýchlej vstrebateľnosti je Sirup najúčinnejšou formou. Z dôvodu rýchlej vstrebateľnosti sa doporučuje najmä v akútnych stavoch a v úvode ochorenia.

Viac o produkte

DELTA COLOSTRUM® EKO
EKO Kapsule 30 ks

Studená technológia INTENSIVE – FREEZE DRY zabezpečuje najvyššiu účinnosť vzácnych zložiek, ktoré napomáhajú rýchlej regenerácii pri vysokej fyzickej a psychickej záťaži u športovcov a aktívnych ľudí.

Viac o produkte

Časté otázky

Čo je kolostrum?

Kolostrum je prvá živina, ktorú mláďatá cicavcov dostávajú po narodení od svojej matky. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa/mláďa potrebuje na prežitie v prvých dňoch života na vybudovanie výkonného imunitného systému, na dodanie životne dôležitej energie. Kolostrum je nesmierne vzácne, u matky sa tvorí iba krátko po pôrode (cca do 72 hodín).

Prečo práve DELTA COLOSTRUM®?

Spracovanie a výrobná technológia DELTA COLOSTRA je najmodernejšou a najšetrnejšou technológiou používanou pri výrobe, čím je zachovaná maximálna koncentrácia a pomer účinných látok vo finálnom produkte a preto sa účinnosť DELTA COLOSTRA radí k najvyšším v tomto segmente. Navyše je DELTA COLOSTRUM® zbavené tuku a tekutá forma neobsahuje kazeín.

Ako sa mám rozhodovať ktorú formu si zakúpim?

DELTA COLOSTRUM® liquid (tekuté) je vhodné voliť pri akútnych stavoch alebo všeobecne počas celej doby pretrvávania zdravotných problémov pretože sa lepšie a rýchlejšie vstrebáva a je celkovo najúčinnejšie. Praktické je použitie DELTA COLOSTRUM® kapsúl alebo perál. DELTA COLOSTRUM® perly majú v obľube hlavne deti, pretože majú príjemnú sladkú chuť. Taktiež sú vhodné pre dospelých, ktorí majú problém s prehĺtaním kapsúl.

Aké je dávkovanie DELTA COLOSTRA?

Odporúčané dávkovanie je uvedené na etikete každého produktu.
Pri tekutej forme je to 8ml (1 polievková lyžica) 1x denne
Pri kapsulách 1 kapsula 2x denne
Pri perlách 2g 1x denne
V prípade zdravotných problémov odporúčame dávky zvýšiť 2-5 násobne až do ich vymiznutia.

Kde si môžem DELTA COLOSTRUM® zaobstarať? Potrebujem k tomu lekársky predpis?

DELTA COLOSTRUM® si môžete zakúpiť v lekárňach bez lekárskeho predpisu, vo vybraných bio-predajniach, alebo cez internet. Jedná sa o výživový doplnok.
DELTA MEDICAL s.r.o.
Holíčska 3079/14
851 05  Bratislava

+421 904 911 525
© 2021 Copyright DELTA MEDICAL s.r.o. 
search
Vyberte si menu
EUR Euro
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram