O SPOLOČNOSTI

Na budúcnosti nám záleží

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

Prečo DELTA?

Prinášame vysokokvalitné a účinné produkty.
Naše produkty sú vyrábané z kvalitných prírodných zdrojov.

DELTA je myšlienka

Nie sme iba produkt. Uvedomujeme si, že k zdraviu je potrebné pristupovať zodpovedne. Našou prioritou je prinášať kvalitné produkty a sprístupniť ľuďom nové, bezpečné a účinné riešenia zdravotných problémov a tým pomáhať k zlepšeniu kvality života človeka.

DELTA funguje

Starostlivo vyberáme produkty ktoré prinášame na trh. DELTA produkty sú vyrábané podľa najnovších poznatkov prírodnej medicíny a farmácie, majú vysokú účinnosť a najvyššiu kvalitu v danom segmente.

Serióznosť

Všetky produkty v našom portfóliu sú originály. Prinášame Vám iba produkty, u ktorých je pôvod, kvalita, bezpečnosť a účinnosť známa a potvrdená klinickými štúdiami alebo skúsenosťami. Produkty z ďalekej Ázie prebalené a predávané ako vyrobené „u nás“ v našom portfóliu nenájdete.

Výskum

Spolupracujeme so špičkovými vedcami a laboratóriami vo viacerých krajinách sveta, ktorí uplatňujú najnovšie poznatky z medicíny a prírodnej farmácie pri vývoji finálnych produktov.

O spoločnosti

DELTA MEDICAL je inovatívna spoločnosť, pôsobiaca na trhu s farmaceutikami, ktorej cieľom je systematicky prispievať k vytváraniu zdravšej budúcnosti populácie cestou využitia prírodných látok, ktoré sú nám od nepamäti k dispozícii.

Našou víziou je vytvorenie rešpektovanej spoločnosti so silným odborným a ľudským potenciálom, ktorá bude alternatívou voči spoločnostiam vyrábajúcim výlučne syntetické produkty.

Filozofiou spoločnosti DELTA MEDICAL je prinášať produkty významne podporujúce zdravie človeka s dôrazom na ich vysokú kvalitu a čistotu, ktoré napomáhajú k neustálemu zlepšovaniu kvality života človeka.

Názory zákazníkov

Nie je kolostrum ako kolostrum... 
"DELTA COLOSTRUM užívam takmer počas celého roka, ale najmä v obdobiach kedy je môj imunitný systém nútený pracovať na plné obrátky. Pomáha mi zvládnuť aj skutočne náročné obdobia. Postrehla som, že sa mi dokonca zlepšila kvalita vlasov a pleti a drobné vrásky sú už minulosťou.“
Stanka Pavolová
televízna moderátorka
Zistiť viac

Dostupnosť v lekárňach

Produkty DELTA Medical nájdete v kamenných aj online lekárňach na celom Slovensku
DELTA MEDICAL s.r.o.
Holíčska 3079/14
851 05  Bratislava

+421 904 911 525
© 2021 Copyright DELTA MEDICAL s.r.o. 
searchcogsflasklightbulb-ouser-md
Vyberte si menu
EUR Euro
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram